Skip to content Skip to footer
Sahra metal & recycle
Sahra Metal & Geri Dönüşüm, 1992 yılından beri hurda metal ve plastiklerin alım, satım ve işlenmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Yıllar içinde, sahip oldukları tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, hurda metal ve plastiklerin etkili bir şekilde işlenmesi konusunda önemli bir konuma gelmişlerdir. Şirket, Tekirdağ bölgesindeki en büyük metal ve plastik geri dönüşüm tesislerinden biri olarak, sürekli olarak işleme ekipmanlarını ve tesisini güncelleyerek, ürün kalitesini artırırken maliyet verimliliğini en üst düzeye çıkarmayı ve fiyatlarını rekabetçi tutmayı hedeflemektedir. Sahra Metal & Geri Dönüşüm'ün faaliyetleri, doğal kaynakların korunması ve çevrenin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesine katkı sağlamaktadır.
Containers
808080+

Export & Import per Year

Per Month LDPE processing Capacty
808080

Tons

Misyonumuz

Sahra Metal & Geri Dönüşüm, hurda metal ve plastik satın alma, satma ve işleme konusunda bilgi ve profesyonellikle hizmet vermektedir. Tekirdağ bölgesindeki en büyük hurda metal ve plastik geri dönüşüm tesislerinden biri olmanın verdiği sorumluluk ile misyonlarımızı öncelikli olarak

Ürün kalitesini artırmak, maliyet etkinliğini maksimize etmek ve rekabetçi fiyatlar sunmak için işleme ekipmanlarımızı ve tesislerimizi sürekli olarak güncellemek üzerine yoğunlaştırıyoruz.

Çevre koruması her zaman önceliğimizdir. Güvenli bir şekilde geri dönüştürebileceğimiz malzemeleri belirlemek için sürekli uygulanan bir programımız vardır. Güvenli ve çevre dostu geri dönüşüm konusundaki taahhüdümüzü vurguluyor,geleceğimize güvenle bakıyoruz.

Daha kaliteii bir hizmet alamazdım. Umduğumun fazlasını buldum.

Burak Taşçı

Seo

Teşekkür ederiz hizmetlerinizden çok memnun kaldım.

Neriman Bulut

Satış Danışmanı

Merhabalar sizinle çalışmak çok keyif vericiydi…

Aydın Taner

Yönetici